Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Informatica CZ, s.r.o.Praha

Služby v oblasti výpočetní techniky poskytujeme na vysoké úrovni. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. Jsme profesionálním prodejcem notebooků. Nabízíme individuální školení výpočetní techniky. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. Vybavte si kancelář kopírkou od nás. Po dohodě možno pořídit u nás zboží na splátky. Síťové prvky v naší nabídce vás ohromí.

Kontaktní údaje:

Křenova 439/13
16200 Praha

 
Telefon: +420235010241
E-mail: infa@informatica.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DTP - Studio, s.r.o.

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. O kvalitě našich služeb není pochyb. Snažíme se zákazníkům poskytnout kvalitní servis. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme i prodej softwaru. Cílem managementu naší prodejny bylo zajistit rozmanitý sortiment prodeje vysoké kvality a současně nabídnout zákazníkům příjemné cenové relace. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LINE CONSULTING, s.r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Správné fungování výpočetní techniky zajistí včasná a pravidelná aktualizace softwaru. V případě potřeby jsme Vám k dispozici pro instalaci hardwaru. Obraťte se na nás, pokud potřebujete školení. Konečně nabídka kvalitních notebooků za výhodné ceny. Naše nabídka kopírek vás zaručeně ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Pavel Jelínek - Antelope software

Naše služby v oblasti výpočetní techniky i všichni zákazníci chválí. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Spolehněte se kdykoli na naši serióznost. Při výběru výpočetní techniky vám poskytneme odborné poradenství. Naši zákazníci si cení naší ochoty vůči nim. Ochotný personál, vstřícné jednání a rychlost při prodeji výpočetní techniky, toho si naši klienti velmi cení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Blažíček - Polaris

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nechejte si vytvořit webové stránky od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku