Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ergonomic Soft, s.r.o.Praha

Naše společnost, která se zabývá službami v oblasti výpočetní techniky, je zárukou kvality a perfektního servisu. Elektroniku ve vysoké kvalitě najdete právě u nás. Svým klientům nabízíme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Serioznost se prolíná v našem přístupu k vám. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál.

Kontaktní údaje:

Krásného 352/6
16200 Praha

 
E-mail: info@ergonomicsoft.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DTP - Studio, s.r.o.

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. O kvalitě našich služeb není pochyb. Snažíme se zákazníkům poskytnout kvalitní servis. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme i prodej softwaru. Cílem managementu naší prodejny bylo zajistit rozmanitý sortiment prodeje vysoké kvality a současně nabídnout zákazníkům příjemné cenové relace. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Media Trade Interactive, s.r.o.

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Zaručujeme Vám seriózní jednání. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Přinášíme Vám prodej kvalitní výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Macron Servis, s.r.o.

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. Servis výpočetní techniky u nás provádí kvalifikovaní odborníci, kteří vám vysvětlí vše potřebné. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. U nás se nemusíte bát nakoupit na splátky. Nabízíme široký výběr síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DIGITECH ČR, spol. s r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky za výhodné ceny. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. V případě nutnosti aktualizace softwaru na Vaší výpočetní technice se na nás s důvěrou obracejte. Při prodeji tabletů si zakládáme na férovém přístupu ke každému zákazníkovi. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. U nás můžete nakoupit také na splátky. V naší nabídce síťových prvků najdete také novinky známých značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku