Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SMARTECH, s.r.o.Praha

V oblasti výpočetní techniky nabízíme spolehlivé služby. Opravdu rychlé vyřízení objednávky. Naši zákazníci oceňují především kvalitu služeb. S nákupem u nás získáte i znalost o konkrétním zboží. Seriózní jednání je pro nás zásadní vlastností. Nabízíme široký sortiment elektro, mobilů a počítačů s odborným poradenstvím. Ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě.

Kontaktní údaje:

Na strži 1676/63
14000 Praha

 
Telefon: +420261142190
E-mail: praha@smartech.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DTP - Studio, s.r.o.

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. O kvalitě našich služeb není pochyb. Snažíme se zákazníkům poskytnout kvalitní servis. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme i prodej softwaru. Cílem managementu naší prodejny bylo zajistit rozmanitý sortiment prodeje vysoké kvality a současně nabídnout zákazníkům příjemné cenové relace. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DataLine Technology, s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. V oblasti prodeje výpočetní techniky jsme naprosto seriózní. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. Rychlost dodání nám je vždy vlastní. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marta Petržílková - prodej softwaru

Pro naše zákazníky zajišťujeme i služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Máme pro vás velký výběr kvalitních počítačů. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. Zajistíme vám spolehlivý a bezpečný software. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Různé typy kopírek jsou stálým sortimentem naší prodejny. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Blažíček - Polaris

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nechejte si vytvořit webové stránky od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku