Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zetnet, s.r.o.Praha

Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti výpočetní techniky. Vyžádejte si u našeho personálu služby odborného poradenství. Důležitou vlastností našich profesionálů, je ochota. Naše firma na výpočetní techniku se specializuje na rychlé dodání zboží. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita.

Kontaktní údaje:

Cihlářova 654/11
14200 Praha

 
Telefon: +420241711202
E-mail: zetnet@zetnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DataLine Technology, s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. V oblasti prodeje výpočetní techniky jsme naprosto seriózní. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. Rychlost dodání nám je vždy vlastní. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Macron Servis, s.r.o.

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. Servis výpočetní techniky u nás provádí kvalifikovaní odborníci, kteří vám vysvětlí vše potřebné. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. U nás se nemusíte bát nakoupit na splátky. Nabízíme široký výběr síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Media Trade Interactive, s.r.o.

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Zaručujeme Vám seriózní jednání. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Přinášíme Vám prodej kvalitní výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Macron Systems, spol. s r.o.

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Sháníte-li kvalitní kopírky, nakupte u nás. Tablety z naší nabídky vás nezklamou. Pokud potřebujete hardware, obraťte se na nás. I vy zaručeně oceníte náš software. Pořiďte si u nás spolehlivý notebook. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tiskárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku