Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Oldřich Víšek - DataservisPraha

Na služby v oblasti výpočetní techniky má naše firma skvělé recenze. Se službami našeho poradenství ohledně výpočetní techniky budete zaručeně maximálně spokojeni. Naše nabídka zahrnuje kromě prodeje i záruční servis. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový notebook. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Jsme pověstní svou kvalitou a rychlostí v oblasti prodeje a servisu kopírek. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. Na našich prodejnách naleznete aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny.

Kontaktní údaje:

Křivenická 443/35
18100 Praha

 
E-mail: info@olvis.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pavel Blažíček - Polaris

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nechejte si vytvořit webové stránky od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Media Trade Interactive, s.r.o.

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Zaručujeme Vám seriózní jednání. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Přinášíme Vám prodej kvalitní výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DIGITECH ČR, spol. s r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky za výhodné ceny. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. V případě nutnosti aktualizace softwaru na Vaší výpočetní technice se na nás s důvěrou obracejte. Při prodeji tabletů si zakládáme na férovém přístupu ke každému zákazníkovi. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. U nás můžete nakoupit také na splátky. V naší nabídce síťových prvků najdete také novinky známých značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LINE CONSULTING, s.r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Správné fungování výpočetní techniky zajistí včasná a pravidelná aktualizace softwaru. V případě potřeby jsme Vám k dispozici pro instalaci hardwaru. Obraťte se na nás, pokud potřebujete školení. Konečně nabídka kvalitních notebooků za výhodné ceny. Naše nabídka kopírek vás zaručeně ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku