Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SolidVision, s.r.o.Krnov, Pod Cvilínem

Nabízíme jen to nejlepší, co se týče služeb v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít. Naší serióznosti neváhejte kdykoli využít. Prodej kvalitních komponentů výpočetní techniky je naší prioritou. Nabízíme odborné konzultace a školení spojené s výpočetní technikou.

Kontaktní údaje:

Opavská 522/5
79401 Krnov, Pod Cvilínem

 
Telefon: +420554620960
E-mail: krnov@solidvision.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Petr Hobža

Odborní pracovníci v naší společnosti pro naše zákazníky zajišťují služby vysoké kvality v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výpočetní techniky, my Vám rychle odpovíme. Ochotu personálu Vám garantujeme. Jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky a rádi Vám se vším pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LANETE, spol. s r.o.

V naší firmě vám nabídneme kvalitní služby oblasti výpočetní techniky. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Vyžádejte si u našeho personálu odborné poradenství. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. Služby, které nabízíme, jsou zárukou kvality. Přesvědčte se sami o naší serióznosti při prodeji výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CADservis

Kvalita poskytovaných služeb v oblasti výpočetní techniky a odborně vyškolení zaměstnanci jsou v naší společnosti prioritou. Se službami našeho poradenství ohledně výpočetní techniky budete zaručeně maximálně spokojeni. Prodej výpočetní techniky nás baví. Vaše výpočetní technika dostane v našem servisu tu nejlepší péči. Specializujeme se i na školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku