Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Transcare Internationale Spedition, spol. s r.o.Ostrava

Naší snahou je poskytnout vám kvalitní servis v podobě bezproblémové a rychlé přepravy vozidly naší autodopravy. Přepravujeme rychle a ochotně. Naše přepravní společnost si dává záležet na rychlosti vyřízení objednávky. Nechejte se rozmazlovat díky našim seriózním službám. Nabízíme kvalitní služby v oblasti dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

28. října 2556/124
70200 Ostrava

 
Telefon: +420597489220
E-mail: transcare.ova@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Václav Jařabáč Ten Expres

Na požádání vám zajistíme oblíbené služby autodopravy za výhodnou cenu. Získali jsme bohaté znalosti. Vynikáme rychlostí v poskytování našich služeb. V naší nabídce najdete silniční služby. Pro nás je ochotné jednání samozřejmostí. Naše dopravní firma se Vám může zaručit za svou serioznost. Kvalitou našich služeb se řadíme k nejlepším přepravcům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Ručka, spediční služby

Naše společnost provozující autodopravu působí stabilně v odvětví díky kvalitě nabízených služeb. Naše serióznost vás osloví. Ti, co využili silniční dopravu s námi, byli maximálně spokojeni. Díky naší znalosti nás jen tak něco nepřekvapí. Naše dopravní společnost je kladně hodnocena, co se týká kvality. K našim zákazníkům přistupujeme příjemně a ochotně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Doubravský - mezinárodní doprava

Naše autodoprava vám přepraví veškeré zboží po celé České republice. Našim klientům nabízíme seriozní jednání. Rychlost je to, v čem jsme dobří. Spolehlivé služby nejen v rámci silniční dopravy. Nechejte si vytvořit nabídku od našeho ochotného personálu. Využijte naše kvalitní služby na dopravu a přepravu. Rádi vám pomůžeme s mezinárodní přepravou zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FB Servis.cz, s.r.o.

Specializací naší firmy je autodoprava. Nejenom rychlost patří do naší nabídky. Naše společnost a její zaměstnanci s dostatkem znalostí a zkušeností nabízí kvalitní služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy. Ohledně dopravy a přepravy vás nadchneme našimi silničními službami. Naše společnost zajišťuje seriozní služby. Naše společnost nabízí kvalitní přepravu pro každého. Jsme poskytovatelé osobní přepravy, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku