Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Moto Palič, s.r.o.Valašské Meziříčí-

Hlavní činností naší společnosti je prodej automobilů. Orientujeme se na prodej kvalitních automobilů. V našem obchodě se zaměřujeme na prodej autoelektriky. Provozujeme prodej autoelektriky. V rámci prodeje potřeb pro motoristické sporty nabízíme i poradenství. Nabízíme k prodeji ostatní značky automobilů. Nakupujte auto-moto zboží v našem obchodě a zajistíme vám i jeho servis. Pořiďte si auto na splátky, už nemusíte čekat na dostatek financí. Zajistíme vám dovoz vašeho auta do ČR.

Kontaktní údaje:

Krhová 304
75701 Valašské Meziříčí-

 
Telefon: +420571633127
E-mail: motopalic@motopalic.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lucie Lišková

Firmám i jednotlivcům nabízíme prodej kvalitních aut. Prodáváme spolehlivou autoelektriku. Prodáváme nejen autoelektroniku. Zaměřili jsme se také na prodej potřeb pro motoristické sporty. U nás prodáváme v perfektním stavu i ostatní značky automobilů. Garantujeme bezchybný servis. Využijte také možnosti prodeje auto-moto zboží na leasing. Jsme prosperující firma,která nabízí prodej vašeho nového vozidla i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Viktor Marák

Prodej aut je naší specialitou. Kvalita námi nabízených vozů je u nás samozřejmostí. Disponujeme odbornými znalostmi prodeje vozidel. Prodáváme špičkové auto-moto zboží za dobré ceny. Pro naši společnost je rychlost důležitá, takže to musí být i jedna z vlastností našich prodejců. Neodmyslitelnou vlastností našich prodejců je jejich serióznost. V naší prodejně jsme ochotní vám se vším poradit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marek Tomášek

Zaobíráme se prodejem aut. V naší prodejně máme jen ochotné zaměstnance, kteří vám s výběrem automobilu kvalifikovaně poradí. Naši prodejci vás rádi zasvětí do tajemství prodeje autoelektriky. V rámci našeho sortimentu prodáváme i autoelektroniku. Věnujeme se i prodeji potřeb pro motoristické sporty. Jednou z našich činností je i prodej ostatních značek automobilů. Svým klientům nabízíme prodej veškerého auto-moto zboží na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Janoušek - VESTOR

Jsme firma zaměřená na prodej automobilů. U nás se můžete spolehnout na náš individuální a seriozní přístup. U našich prodejců naleznete pouze kvalitu. Zajistíme vám auto-moto produkty pro veškeré značky aut. Samozřejmostí je perfektní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku