Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Filip VojáčekRudná - Praha západ

Jsme půjčovna obytných vozů a karavanů. Protože nemáme při pronájmu obytných přívěsů žádné limity na ujeté kilometry a u obytných vozů od 7 dnů také bez limitu, můžete si s našimi karavany naplánovat dovolenou přesně podle svých představ a poznat každý den jiné místo.

Pokud nemáte pro obytný přívěs k dispozici automobil vhodný na tažení, můžeme vám jej na požadované místo přistavit a samozřejmě zase odvést zpět.

Otevírací doba:
Duben – Říjen
Pondělí – Pátek: 9.00 – 18.00 hodin
Sobota: 10.00 – 14.00 hodin (jen odjezdy a příjezdy půjčovny)
Neděle a svátky: zavřeno
Ostatní měsíce a dny po telefonické dohodě.

Kontaktní údaje:

Masarykova 619/194
25219 Rudná - Praha západ

 
Telefon: +420 602 126 127, +420 603 468 231
E-mail: pujcovna@bydliky.cz, prodej@bydliky.cz, info@bydliky.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Autopůjčovny Karavany Obytné vozy

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radek Károly

Naše společnost se zaměřila na nabídku v oblasti auto moto. U našich služeb se setkáte vždy s ochotou. Naše pojištění již pomohlo mnoho spokojeným zákazníkům. Naše půjčovna vás překvapí svými výhodnými cenami za zapůjčení vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Gregor

Nepřekonatelný výběr z nabídky v oblasti auto moto je pevnou součástí naší práce. S našimi znalostmi jsme schopni zajistit vám ty nejlepší služby. Zajišťujeme kompletní profesionální poradenství. V oblasti našich služeb se soustředíme na moderní záležitosti, ve kterých platíme za odborníky. Naše služby jsou nabízeny v kvalitním prostředí. U nás máte možnost sjednat si asistenční služby dle Vašich představ. Hodit se Vám může i asistenční služba, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radomír Mádle

Hledáte-li nové auto, přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky v oblasti auto moto. V oblasti auto-moto služeb nabízíme kvalitu. Snažíme se všechny znalosti a dovednosti prosadit v praxi. Naše firma se stává stále více oblíbenou v reakci na nabízené služby. Jsme firma, která nabízí moderní auto-moto služby. Jsme firma na auto-moto služby, která se vám zaručí za svou ochotu. Mikrobusy si můžete levně pronajmout v naší autopůjčovně. Rádi Vám ve všem vyjdeme vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A-RENT CAR, spol. s r.o.

Nabízíme kvalitní zboží v oblasti auto moto. S hrdostí vám představujeme dobré ceny. U našich služeb se zaměřujeme na serióznost. Nabídka auto-moto služeb naší firmy je velice moderní. Jsme firma, která si dává záležet na kvalitě poskytovaných auto-moto služeb. Našim klientům zajistíme oblíbené auto-moto služby. Z naší půjčovny budete nadšení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku