Nepřehlédněte

Mgr. Lukáš NavrátilBrno

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Pracujeme poctivě a ochotně. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Kontaktní údaje:

Potocká 102/26
62300 Brno

 
Telefon: +420547221075
E-mail: indiani@indiani.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ARS / Koncert, spol. s r.o.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KANTILÉNA, o.p.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení Q

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Připravíme poradenství na míru. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ars Brunensis Chorus

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku