Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Lukáš NavrátilBrno

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Pracujeme poctivě a ochotně. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Kontaktní údaje:

Potocká 102/26
62300 Brno

 
Telefon: +420547221075
E-mail: indiani@indiani.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Občanské sdružení Českomoravská studentská společnost Williama Shakespeara

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V našem sdružení preferujeme serioznost Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká společnost kontrabasistů

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Nabízíme vám různé poradenské služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KANTILÉNA, o.p.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení Camerata Brno

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku