Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bezmocná hrstkaBrno

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Kontaktní údaje:

Anenská 7/7
60200 Brno

 
E-mail: info@zdenek-kral.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sdružení Camerata Brno

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KANTILÉNA, o.p.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PSMU - pěvecké sdružení moravských učitelů

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká společnost kontrabasistů

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Nabízíme vám různé poradenské služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku