Nepřehlédněte

Sdružení Camerata BrnoBrno

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Pro všechny nabízíme ochotu.

Kontaktní údaje:

Komenského náměstí 609/6
60200 Brno

 
Telefon: +420542591666
E-mail: bartova@jamu.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ARS / Koncert, spol. s r.o.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Brněnský studentský sbor Vox iuvenalis

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PSMU - pěvecké sdružení moravských učitelů

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ars Brunensis Chorus

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku