Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

In Bona Fidae,Ostrava

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Využijte naší nabídky poradenství. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Kontaktní údaje:

S. K. Neumanna 609/8
70200 Ostrava

 
E-mail: flute2008@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mezinárodní hudební festival Janáčkův máj, o.p.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Najdete u nás i poradenství. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Skupina historického šermu TIZON

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávání jsou naší prioritou. Vše řešíme s ochotou. Serioznost je naší devizou. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Akcent Ostrava

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub filmových amatérů Frýdek-Místek

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Organizujeme společná příjemná setkání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku