Nepřehlédněte

In Bona Fidae,Ostrava

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Využijte naší nabídky poradenství. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Kontaktní údaje:

S. K. Neumanna 609/8
70200 Ostrava

 
E-mail: flute2008@centrum.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chorus Ostrava

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Umělecké sdružení filmařů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LR cosmetic Dance team

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Akcent Ostrava

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku