Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Milička - TuneacarZlín

Prověřte si naši nabídku v oblasti auto moto. Zajistíme vám také automatické ovládání spojky (autoclutch). Jsme specialisté na veškerý tuning pro motocykly, čtyřkolky a skútry. Při vaší návštěvě nezapomeňte na naši službu pravidelných prohlídek. I vaše firma si může sjednat rozvoz motorové nafty naší cisternou. K našim službám patří provoz mycí linky. Vaše spokojenost je naše priorita, proto vám nabízíme prodej jen kvalitní motorové nafty. Díky naší autokosmetice bude váš automobil pořád vypadat jako nový. Nabízíme slevy pro samoživitelky. U nás lze kurzovné uhradit i na splátky. Organizujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Nabízíme důkladnou přípravu na opakované opravné zkoušky. U nás můžete absolvovat dopravně psychologické testy. Využijte profesionálních služeb, které vám v oblasti autodiagnostiky nabízíme. Díky našim kvalitním opravám autoelektroniky jsme žádanou společností. Naše půjčovna dětských autosedaček nabízí jen kvalitní produkty.

Kontaktní údaje:

Sl. nár. povstání 4745
76005 Zlín

 
Telefon: +420581701095
E-mail: petr.milicka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Marek Čepica-tónování skel

Nechte nás zařídit vám jakékoli služby v oblasti auto-moto. Nezapomínáme na profesionální úroveň našich služeb. U nás oceníte opravdovou kvalitu zboží. Přijeďte vyzkoušet profesionální služby naší mycí linky. K přepravě motorové nafty využíváme vlastní cisternu. Ochrana laku Vašeho vozidla je pro nás hračkou. Díky našim pravidelným prohlídkám se nemusíte bát, že vám auto neočekávaně vypoví službu. U nás v prodeji nabízíme špičkový tuning.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PROFI tuning, s.r.o.

Přinášíme vám širokou nabídku v oblasti auto moto. Součástí našich služeb je i prodej použitých náhradních dílů. Do našich služeb patří také prodej levných autodílů. Specializujeme se také na prodej plechových disků. Dovolujeme si vás upozornit na prodej ocelových disků. Mezi naše služby řadíme prodej litých disků. Prodáváme i hliníkové disky. Jsme firma která poskytuje prodej náhradních autodílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cartint, s.r.o.

Naše nabídka v oblasti auto moto zahrnuje mnoho produktů. V auto-moto službách vám nabízíme profesionální servis. Naše firma zajišťuje moderní auto-moto služby. Naše firma zaručuje rychlost provedení auto-moto služeb. Jste matka samoživitelka a chcete si koupit automobil? Navštivte nás a my vám představíme naše slevy pro samoživitelky. Pokud potřebujete levné náhradní díly na vaše auto, motorku nebo náklaďák, obraťte se na nás. Zajišťujeme prodej použitých náhradních dílů na veškeré značky vozů. Skvělé ceny naší kvalitní autokosmetiky vás inspirují k nákupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Hasík, tuningové služby

Motoristé jistě ocení naši velkou nabídku produktů z oblasti auto-moto. Naši zaměstnanci jsou vždy profesionální a mají odborné znalosti. Jsme společnost nabízející vysoce kvalitní auto-moto služby. Matkám samoživitelkám nabízíme příjemné slevy na naše auto-moto služby. Prodáváme náhradní díly na automobily levně. Potřebujete opravit automobil, vyberte si u nás z použitých náhradních dílů. Autokosmetika výborné kvality je součástí naší nabídky. Prodej nafty je naše hlavní zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku