Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevo - hračky, spol. s r.o.Zbiroh

Zajišťujeme výrobu reklamních předmětů vysoké kvality. Kvalita je jednou z nejvyšších priorit naší společnosti. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti pečlivost zpracování všech zakázek. Jednou z priorit naší společnosti je rychlost. Rádi pro vás zajistíme spolehlivý potisk reklamního zboží.

Kontaktní údaje:

Líšenská 160
33808 Zbiroh

 
Telefon: +420371794481
E-mail: drevo.hracky@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Dvořák - Lumen

Vyrábíme kvalitní reklamní předměty. Jednou z priorit naší společnosti je ochota. Jsme reklamní společnost, která si zakládá na své rychlosti. Jednou z nejdůležitějších hodnot, které v naší firmě vyznáváme, je znalost oboru. Jméno naší firmy se snažíme postavit mimo jiné na tom, jak kvalitní jsou námi provedené zakázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Florian Albert - Výroba reklamních a upomínkových předmětů

V naší nabídce máme výrobu kvalitních reklamních předmětů. Jednou z nejvyšších priorit naší reklamní společnosti je ochota. Naše reklamní společnost si velmi zakládá na své serióznosti. Jsme reklamní společnost, která si zakládá na pečlivosti zpracování všech zakázek. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti kvalita. Jsme reklamní společnost, která si zakládá na své rychlosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marie Kozlowska - Výroba reklamních a upomínkových předmětů

Součástí naší nabídky je výroba reklamních předmětů. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti rychlost. Kvalita je pro naši společnost jednou z nejdůležitějších hodnot. Jméno naší firmy se snažíme postavit na naší serióznosti. V naší reklamní společnosti plníme zadané zakázky velmi ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Šefr - Výroba reklamních a upomínkových předmětů

Součástí naší nabídky je výroba reklamních předmětů. Také výroba reklamního textilu je naší doménou. Naší další činností je výroba reklamních triček. Pro potisk vašich reklamních předmětů využíváme sítotisk. Naše kvalitní potisk reklamního zboží jistě oceníte. Využijte našich výhodných podmínek a vyberte si u nás nový banner. Naši pracovníci jsou připraveni vám vytvořit kvalitní realizaci DTP..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku