Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jaromír Laža, elektroinstalaceOstrava

Naše dlouhodobé působení na trhu zaručuje uspokojení všech našich nabídek v oblasti auto moto. U naší společnosti se můžete spolehnout na rychlost auto-moto služeb. Nabízíme slevy pro samoživitelky. Nabízíme levné autodíly na všechna vozidla. U nás si můžete pořídit použitý náhradní díl pro Váš automobil za příjemnou cenu. U nás najdete kvalitní autokosmetiku pro údržbu vašeho vozu. U nás doplníte motorovou naftu do vašeho auta. Naše firma zajišťuje také provoz mycí linky. Sjednejte si také rozvoz motorové nafty naší cisternou do vaší firmy. Na váš vůz zajistíme pravidelné prohlídky. V oblasti tuningu jsme renomovanou společností. Nabízíme vám také zajištění automatické ovládání spojky pro vaše vozidla. V naší autoškole můžete využít možnosti platby kurzovného na splátky. Nabízíme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Vhodnou autosedačku pro vaše dítě naleznete v naší půjčovně. Spolehněte se na nás v oblasti oprav autoelektroniky. Provádíme komplexní služby autodiagnostiky. Mezi naše služby patří prodej náhradních dílů na všechny vozy. Specializujeme se na prodej široké škály náhradních dílů. Naše společnost se zabývá prodejem hliníkových disků. Motoristé jistě ocení naši nabídku litých disků. Nabízíme vám i prodej ocelových disků. V nabídce naší společnosti figuruje i prodej plechových disků. Dopravně psychologické testy díky nám zvládnete s přehledem. Ochotně vám poskytneme opravné opakování zkoušek. Prodáváme lakovací materiál, se kterým to zvládne opravdu každý.

Kontaktní údaje:

Ostrava
70800 Ostrava

 
E-mail: tuning.ostrava@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Car and Truck, s.r.o.

Máme atraktivní nabídky v oblasti auto moto. V našich službách uplaňujeme rychlé a pozitivní jednání. Náš personál vám ochotně poskytne svoje znalosti při výběru nového vozu. U nás v servisu je důležitá kvalita. Naše společnost poskytuje pouze seriozní auto-moto služby. Oblíbená verze našich produktů slaví všeobecný úspěch. Víme, jak moc je důležitá ochota u našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autoopravna Zbyhněv Sydor

Naše společnost se zaměřuje na oblast auto moto, máme u nás opravdu širokou nabídku. Zaručujeme vám, že u nás vždy najdete serioznost. Naše společnost je v oblasti auto-moto služeb velice oblíbená. Dobrá cena při nabízení našich auto-moto služeb je pro nás prioritou. Spokojení klienti oceňují především rychlost, s jakou vyhovovujeme jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

karosarna paseka

U naší společnosti nalezete širokou nabídku v oblasti auto moto. Naše služby jsou velmi oblíbené v automobilovém průmyslu. U nás očekávejte pouze moderní služby v oblasti auto-moto. Vozidla opravujeme rychle, ale přesto kvalitně. Díky našim znalostem jsme schopni vám zajistit v oboru auto-moto profesionální služby. Můžete využít naše služby, které nabízíme za dobré ceny. Naše ochotná firma vám je se svými auto-moto službami k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HAS car, s.r.o.

Nechte nás zařídit vám jakékoli služby v oblasti auto-moto. Automatické ovládání spojky (autoclutch) je jednou z námi nabízených služeb. Jsme významnou společností nabízející pravidelné prohlídky vozidel. Poskytujeme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou do vaší firmy Vyzkoušejte naši další službu, a to sice provoz mycí linky. Naše firma nabízí také prodej motorové nafty. Skvělé ceny naší kvalitní autokosmetiky vás inspirují k nákupu. Rádi Vám v naší autoškole poskytneme exklusivní slevu pro matky samoživitelky. Máte finanční problém, nevadí, u nás můžete kurzovné hradit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku