Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel MuratyVřesina

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Kontaktní údaje:

U kaple 25
74285 Vřesina

 
Telefon: +420556425777
E-mail: jirina@motelmuraty.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel PULS

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL MARIA - Milan Ševčík

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Max, s.r.o.

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku