Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

VodaLiptaň

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Spoléháme se na serioznost.

Kontaktní údaje:

Liptaň 149
79399 Liptaň

 
Telefon: +420554642145

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Euroregion Silesia - CZ

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Přátelé Vrbenska

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Za Opavu

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euroregion Praděd - česká část

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše rady vám v mnohém pomohou. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku