Nepřehlédněte

Klub bechtěrevikůVizovice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Náš tenisový klub je Vám otevřen.

Kontaktní údaje:

Sadová 1033
76312 Vizovice

Telefon: +420577453287, +420702047702, +420706803406, +420725304916, +420739568639
E-mail: ludim@seznam.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká unie neslyšících

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - základní organizace Kardi Zlín

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rescue team Hostýnské vrchy

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, základní organizace Onko Zlín

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Vše řešíme s ochotou. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku