Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Klub bechtěrevikůVizovice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Náš tenisový klub je Vám otevřen.

Kontaktní údaje:

Sadová 1033
76312 Vizovice

 
Telefon: +420577453287, +420702047702, +420706803406, +420725304916, +420739568639
E-mail: ludim@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - základní organizace Kardi Zlín

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz diabetiků ČR, územní organizace Rožnov pod Radhoštěm

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, Základní organizace

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, základní organizace Onko Zlín

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Vše řešíme s ochotou. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku