Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Pokorný - PraktikLysá nad Labem

Nabízíme prodej vybavení domů za rozumné ceny. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vonných svíček, stačí si jen vybrat. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Jsme odborníky na sprchové kouty. Naši zákazníci si velmi oblíbili náš široký sortiment roštů v cenově dostupných relacích. Vybírejte u nás z bohaté kolekce rolet s různým systémem zavěšení a ovládání. Prodáváme příborníky různých barev. Zaměřili jsme se na prodej kvalitního a současně i cenově dostupného nábytku. V sortimentu pracovních desek nabízíme naším zákazníkům pouze kvalitní výrobky. Pokud si zařizujete Vaše bydlení, pohovka od nás, pozvedne Váš interiér. Využijte naší nabídky nákupu v oblasti vybavení domu na splátky. Nabídneme Vám výběr z mnoha praktických bytových doplňků. Na naší prodejně můžete zakoupit botníky vysoké jakosti nejrůznějších barev i dekorů. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici, v případě jakéhokoliv dotazu, na téma zářivky.

Kontaktní údaje:

Nerudova 513
28922 Lysá nad Labem

 
Telefon: +420325551343
E-mail: pokornyp3@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

David Naďo - Krby komplet

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Kvalita je naší značkou. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Neváhejte si u nás koupit nové vybavení domů na splátky. U nás najdete kvalitní botníky pro každého. Vybavte svůj domov našimi zářivkami. Prodáváme také celou řadu vonných svíček. Vybereme pro Vás tapety dle Vašich potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KAMNÁŘSTVÍ Pavel Novotný

Naše společnost se zabývá prodejem sortimentu vybavení domů. Prosviťte svůj dům našimi zářivkami. Přijďte si vybrat vonné svíčky pro Vaše příjemné posezení. Vybereme pro Vás tapety dle Vašich potřeb. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Prohlédněte si naši nabídku roštů. Nabízíme různé typy rolet. Na našich prodejnách na Vás čeká široká nabídka příborníků za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Trnka - prodej kamen a krbů

V oblasti prodeje vybavení domů nabízíme široký sortiment zboží. Přesvědčte se sami o serióznosti našich pracovníků. Na našich prodejnách naleznete výrobky splňující všechny potřebné normy. Neváhejte využít námi nabízeného dovozu zakoupeného zboží z vybavení domů. Rádi vám zprostředkujeme prodej stylového nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šárka Bosáková,prodej krbů a kamen.

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Přijďte se přesvědčit o naší serióznosti. Své služby v oblasti prodeje vybavení domů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Sortiment dodávaný na prodejnu naší společnosti je v prvotřídní jakosti a funkčním designu zároveň. Jsme ochotni Vám poskytnout také poradenství. Vždy nabízíme kvalitu. Poskytujeme vybavení splňující normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku