Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

David Naďo - Krby kompletChrášťany

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Kvalita je naší značkou. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Neváhejte si u nás koupit nové vybavení domů na splátky. U nás najdete kvalitní botníky pro každého. Vybavte svůj domov našimi zářivkami. Prodáváme také celou řadu vonných svíček. Vybereme pro Vás tapety dle Vašich potřeb. Na našich prodejnách nabízíme nejlevnější sprchové kouty vysoké kvality. Prodáváme rošty do postele různých barev. Nabízíme bytové doplňky, které dotvoří příjemnou atmosféru Vašeho domova. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i příborníky. Nejlepší nábytek jedině u naší společnosti. Nechte se oslovit naší nabídkou pracovních desek. Podívejte se na širokou nabídku pohovek a vyberte si tu pravou pro vaše bydlení. Na naše rolety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Bylany 88
28201 Chrášťany

 
E-mail: davidnado@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Šárka Bosáková,prodej krbů a kamen.

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Přijďte se přesvědčit o naší serióznosti. Své služby v oblasti prodeje vybavení domů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Sortiment dodávaný na prodejnu naší společnosti je v prvotřídní jakosti a funkčním designu zároveň. Jsme ochotni Vám poskytnout také poradenství. Vždy nabízíme kvalitu. Poskytujeme vybavení splňující normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TRE, a.s.

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenské služby. Rádi vám zajistíme kvalitní prodejní služby. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem zářivek. Na vonné svíčky z našeho oddělení vybavení domů se můžete těšit. U nás Vám nabízíme moderní tapety na zeď. Připravili jsme Vám velký výběr sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Pokorný - Praktik

Nabízíme prodej vybavení domů za rozumné ceny. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vonných svíček, stačí si jen vybrat. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Jsme odborníky na sprchové kouty. Naši zákazníci si velmi oblíbili náš široký sortiment roštů v cenově dostupných relacích. Vybírejte u nás z bohaté kolekce rolet s různým systémem zavěšení a ovládání. Prodáváme příborníky různých barev. Zaměřili jsme se na prodej kvalitního a současně i cenově dostupného nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AD Interier, s.r.o.

Nakupujte u nás stylové vybavení do vašich domů. Díky ochotě našich profesionálů, se na nás můžete spolehnout. Naši zákazníci si oblíbili náš nevšední sortiment a jeho kvalitu. Pro naši společnost je důležitý nejen atraktivní vzhled nabízeného výrobku, ale současně i jeho funkční design. Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů splňující normy. Přijďte si k nám také sjednat montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku