Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Gryč - Kamnářství GryčKolín

Zabýváme se prodejem velmi kvalitního sortimentu vybavení domů. Na naše poradenství v oblasti vybavení domů se můžete spolehnout. V naší nabídce vybavení domů najdete i zářivky. Vonné svíčky od naší společnosti se hodí do každého interiéru. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. Nabízíme Vám sprchové kouty různých typů, velikostí a materiálů. V dnešní době je zapotřebí věnovat patřičnou pozornost výběru toho správného postelového roštu, my Vám vždy dobře poradíme. Potřebujete-li nové rolety, rádi Vám je pomůžeme vybrat. Nabízíme také příborníky za výhodných podmínek. Náš profesionální personál Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího pracovní desky Pomůžeme Vám s výběrem pohovky do Vašeho obývacího pokoje. Navštivte naší prodejnu a využijte výhod spojených s nákupem na splátky. Prodáváme různé typy bytových doplňků. Naše botníky jsou nejlepším zbožím v oddělení vybavení domů.

Kontaktní údaje:

Sladkovského 13
28002 Kolín

 
Telefon: +420327511954
E-mail: petrgryc@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Turyna - KRBY TURYNA

Disponujeme odborníky na prodej vybavení domů. Nabízíme kvalitu za výhodné ceny. Přijďte si vybrat z naší pestré nabídky bytových doplňků. Přijďte si vybrat zářivky pro Váš byt. Příjemné vonné svíčky od nás Vám zpříjemní posezení. Zmodernizujte si stěnu a objevte kouzlo moderního bydlení díky tapetám na zeď. Přicházíme s bohatou nabídkou sprchových koutů. Naši ochotní prodejci vám pomohou vybrat si rošt podle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Trnka - prodej kamen a krbů

V oblasti prodeje vybavení domů nabízíme široký sortiment zboží. Přesvědčte se sami o serióznosti našich pracovníků. Na našich prodejnách naleznete výrobky splňující všechny potřebné normy. Neváhejte využít námi nabízeného dovozu zakoupeného zboží z vybavení domů. Rádi vám zprostředkujeme prodej stylového nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krby Kamna Székely, s.r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení domů. V naší nabídce vybavení domů najdete i vonné svíčky. Pomůžeme Vám s výběrem tapety do Vašeho bytu či domu. V našem ráji sprchových koutů si vybere opravdu každý. Přijďte si k nám vybrat z naší nabídky kvalitních roštů. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější roletu. Příborníky jsou nedílnou součásti každé domácnosti. Prodáme vám ten nejlepší nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Věříš, krby a kamna

Soustředíme se na prodej kvalitního vybavení domů. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné zářivky. Nabízíme Vám jedinečné vonné svíčky za příznivé ceny. Vybírejte u nás z papírových, vinilových, látkových či saténových tapet. Na naší prodejně naleznete sprchové kouty předních výrobců s vysokým poměrem cena/kvalita. Zaměřili jsme se na prodej vysoce kvalitních roštů a dalšího zboží. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější roletu. Uspořádejte si příbory ve své kuchyni pomocí příborníku od naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku