Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Krby - Peterka - Prodej krbů a krbových kamenPlzeň-Lhota

Zabýváme se prodejem vybavení domů od kvalitních výrobců. Využijte možnosti vytvořit si u nás funkční design Vašeho bydlení. Spokojenosti zákazníků naší prodejny jsme dosáhli díky ochotnému personálu, kvalitním službám a v neposlední řadě samozřejmě i díky širokému výběru našeho sortimentu v požadované kvalitě. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti vybavení domů. Poskytujeme odborné montáže zakoupeného vybavení.

Kontaktní údaje:

K Sinoru 251/9
30100 Plzeň-Lhota

 
E-mail: info@krby-peterka.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Hroch - Prodej krbů

Jednou z našich služeb je prodej vybavení domů. Zákazníci si chválí serioznost personálu naší prodejny. Na našich prodejnách naleznete výrobky splňující všechny potřebné normy. Využijte služby kvalitního poradenství, které vám nabízíme. Pro naše zákazníky nabízíme v rámci služeb spojených s prodejem i poradenství poskytované našimi zaměstnanci s prvotřídní znalostí sortimentu. Jsme firma na prodej vybavení domů s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Naše prodejna nabízí sortiment prodeje ve vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A-B krby

V oblasti prodeje vybavení domů dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. V našem ráji vonných svíček si vybere opravdu každý. Dodejte vašemu interiéru nádech výjimečnosti s luxusní tapetou. Nabízíme Vám sprchové kouty různých typů, velikostí a materiálů. Rošty do postele je potřeba vybrat pouze kvalitní, přesně takové u nás najdete. Naše rolety se chlubí dlouhotrvající životností. V naší nabídce vybavení domů najdete i příborníky. Nabízíme k prodeji různorodé sestavy nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ARDENS, spol. s r.o.- Prodej krbů a krbových kamen

Orientujeme se především na prodej vybavení domů. Know-how naší společnosti je kvalita nabízeného sortimentu a ochotný a úslužný personál, který poskytne v případě zájmu i odborné poradenství každému zákazníkovi. Nabídneme Vám vkusné bytové doplňky. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i zářivky. Pomůžeme Vám s výběrem těch správných vonných svíček. Pořiďte si u nás ideální vanu podle Vašich představ. Zaměřujeme se na prodej tapet. Nabídneme Vám celou řadu sprchových koutů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

I. Hestia krby CZ, s.r.o.

Vybavení, které prodáváme, přinese do vašich domovů styl. Naše společnost Vám nabízí kvalitní služby spojené s prodejem vybavení domů. Naše prodejny Vám nabízí originální bytové doplňky. Vyberte si ze široké nabídky zářivek. Vonné svíčky z naší nabídky vydrží hořet desítky hodin a jejich vůni si prostě zamilujete. U nás Vám nabízíme moderní tapety na zeď. Pro koupelny s malým prostorem jsou ideální sprchové kouty. Specializujeme se na prodej roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku