Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže, LetoviceLetovice

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Českobratrská 137/5
67961 Letovice

 
Telefon: +420516474170
E-mail: ddmletov@bosnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Kuřim

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Svitavy - Domy dětí a mládeže

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Tišnov

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová - Domy dětí a mládeže

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Specializujeme se na odborné poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku