Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZŠ T.G. Masaryka JistebníkJistebník

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naše školní jídelna vám je k dispozici. To nejlepší pro vaše děti jedině v naší družině.

Kontaktní údaje:

Jistebník 315
74282 Jistebník

 
Telefon: +420556418023
E-mail: zsjistebnik@cmail.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZŠ Ostrava, Gebauerova

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Přihlaste své děti do naší mateřské školy. Přihlaste své děti do naší základní školy. Využijte naší jídelnu. Děti jsou v družině pod odborným dohledem. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ waldorfská Ostrava

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání. Přiveďte vaše děti do naší skvělé základní školy. K dispozici je vám naše jídelna. Pro příležitostnou výchovu a zájmovou činnost nabízíme provoz družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ Ostrava, Nádražní

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. V rámci vzdělávání předáváme své bohaté znalosti. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Velkou výhodou naší instituce je to, že je její součástí také družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ Ostrava, Generála Píky

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Naši základní školu si vaše děti zamilují. V naší jídelně se připravují vždy jen zdravé a chutné pokrmy. V naší družině čeká na děti přátelské prostředí plné her a příjemné zábavy. Poradíme vám, jak fotit při různých příležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku