Nepřehlédněte

Dům dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová, Sadová 1385Česká Třebová

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Kontaktní údaje:

Sadová 1385
56002 Česká Třebová

Telefon: +420465535382
E-mail: ddm.kamarad@sendme.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Litomyšl - Domy dětí a mládeže

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Vysoké Mýto

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Poskytujeme odbornou znalost. Poradenství je u nás kvalitní. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Za serioznost si ručíme. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Zabýváme se nejen poradenstvím. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku