Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová, Sadová 1385Česká Třebová

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Kontaktní údaje:

Sadová 1385
56002 Česká Třebová

 
Telefon: +420465535382
E-mail: ddm.kamarad@sendme.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Josef Solár - tanec

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Poskytneme vám 100% poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Ve vzdělávání využíváme serióznost. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Svitavy - Domy dětí a mládeže

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Vysoké Mýto

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Poskytujeme odbornou znalost. Poradenství je u nás kvalitní. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Za serioznost si ručíme. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku