Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládežePraha

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců.

Kontaktní údaje:

Štefánikova 235/11
15000 Praha

 
Telefon: +420257323918
E-mail: ddmpraha5@ddmpraha5.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Jižní Město, Praha 4, Šalounova

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub Kapsa - sdružení

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Praha 3

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku