Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Jižní Město, Praha 4, ŠalounovaPraha

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Šalounova 2024/3
14900 Praha

 
Telefon: +420272929545
E-mail: sal@ddmjm.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže, Praha - Horní Počernice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Jsme profesionálové, kteří se vyznají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Praha 3

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku