Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kompar s.r.o.Kolín 4

Nabízíme také prodej svítidel. Montáže pro naše zákazníky provádíme odborně a rychle. Zářivky i ostatní sortiment na naší prodejně odebíráme od osvědčených dodavatelů i výrobců. Náš velkoobchod se svítidly a osvětlením je tu pro Vás. Našemu maloobchodu svítidel záleží na spokojenosti zákazníků. Na naše výbojky se můžete spolehnout. Poradíme Vám, jakou žárovku si vybrat. Zajišťujeme specializovaný servis našich zařízení.

Kontaktní údaje:

Zličská 167
28002 Kolín 4

 
Telefon: +420321715915, +420321724106
DIČ: CZ28249411

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DATART.cz

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Naše firma Vám nabídne taková svítidla s funkčním designem. Jsme firmou, jejíž ochota v oblasti svítidel a osvětlení je pro ni samozřejmostí. Ujišťujeme Vás, že poskytujeme pouze svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme firma, která prodáváme svítidla a osvětlení ve vysoké kvalitě. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti svítidel a osvětlení. Náš sortiment ve výrobě rozšiřujeme v závislosti na vývoji poptávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ETRA light s.r.o.

Naše společnost, která se zabývá prodejem osvětlení, upřednostňuje sortiment od osvědčených výrobců a dodavatelů. Svítidla a osvětlení splňující normy si vyberete u nás. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Kvalita osvětlení, které nabízíme, je prověřena. Ochota je naší předností při prodeji svítidel a osvětlení. Naše firma se zaměřuje na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Martin Vaníček

Jsme firma, která poskytuje prodej osvětlení. Montáž zakoupených svítidel a osvětlení si můžete objednat přímo na prodejně. Společně s našimi dodavateli jsme pro vás připravili zajímavou nabídku na nákup průmyslových svítidel a osvětlení. Na náš elektroinstalační materiál je spolehnutí. Neváhejte v případě potřeby kontaktovat náš servis svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

REXEL CZ s.r.o.

V naší nabídce naleznete i prodej osvětlení. Při prodeji našich svítidel a osvětlení splňujeme normy. Naše firma se zaměřuje na prodej svítidel s funkčním designem. Klademe důraz na serioznost při nabídce svítidel a osvětlení. Kvalitní kabely najdete v naší nabídce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku