Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol HajanyHajany

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

Hajany 66
66443 Hajany

 
E-mail: kokrhanek.jl@gmail.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Vedrovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Jsme vždy ochotni pomoci. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Březina- Sokol

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Náš přístup je seriozní. Umožníme vám pravidelná setkávání. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Pořádáme mnohá společná setkávání. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Adamov - Sokol

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku