Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MARTINERRI, s.r.o.Otovice

Tým našich pracovníků stavebnin Vám rád pomůže. Rychlost dodání zakoupených materiálů, z nás dělá vyhledávaného prodejce stavebnin. Naši zákazníci se můžou spolehnout na naší ochotu. Serióznost je pro nás zásadní. Kvalita k naší společnosti neodmyslitelně patří. Jsme připraveni nabídnout vám odborné poradenství. Jsme špička na trhu, co se znalosti zboží týká.

Kontaktní údaje:

K Panelárně 172
36001 Otovice

 
Telefon: +420725833401
E-mail: info@martinerri.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PVP FAMILY, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Naše dlažby jsou ty nejlepší v okolí. V našich stavebninách nabízíme široký výběr izolací. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Prodáváme kvalitní okna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Bittner

Naše společnost, která se zabývá prodejem stavebnin, klade vysoké nároky na znalosti a zkušenosti našich prodejců a jejich odborné poradenství. Naši profesionálové vám nabízí odborné znalosti ve stavebninách. Ochotný personál, vstřícné jednání a rychlost dodání, toho si naši klienti velmi cení. Naši zákazníci se mohou plně spolehnout na naši serioznost. Využijte služby našeho ochotného personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DEKTRADE, a.s.

Poskytujeme prodej veškerých osvědčených stavebnin. U nás se vždy setkáte se seriozním jednáním. Management naší prodejny klade velký důraz na kvalitu nabízeného zboží i poskytovaných služeb. V nabídce našich stavebnin najdete také široký sortiment sádrokartonu. Prodáváme pracovní desky. U nás najdete okapy všech možných barev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NSM CENTRUM, s.r.o.

Prodáváme stavebniny oblíbených značek. Nabízíme znalosti v různých směrech. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našeho sortimentu. Hlavní předností naší společnosti je rychlost dodání. Při návštěvě naší prodejny stavebnin Vám jsou k dispozici naši seriozní zaměstnanci. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Díky kvalitě nabízeného sortimentu, ochotě a znalostem zkušeného personálu, je naše prodejna mezi zákazníky velmi oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku