Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr FikejzŠlapanov

Naše firma vám poskytuje prodej stavebnin nejvyšší kvalitní. Zkuste naši rychlost dodání. Klienti naší společnosti u nás nalezli kvalitní zboží, výhodné ceny a serioznost našich zaměstnanců. Díky dlouhodobým znalostem trhu se stavebninami, nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou. Naše poradenství vám usnadní váš výběr zboží. Ochota je pro naše pracovníky základem úspěchu.

Kontaktní údaje:

8
58251 Šlapanov

 
Telefon: +420606744521, +420569451355
E-mail: petrfikejz@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Navštivte naši prodejnu stavebnin s dlouholetou tradicí na trhnu. Naše společnost klade vysoké nároky na znalost a zkušenosti našich prodejců. Serióznost je u nás na předním místě. Naši zaměstnanci vám poskytnou také poradenství. Poskytujeme kvalitu, vyzkoušejte naše služby. Svým klientům zajistíme rychlost dodání. Vybereme pro Vás podlahu Vašich snů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NEST & STAVO, spol. s r.o.

Naše firma nabízí veškerý sortiment v prodeji stavebnin. Nabízíme širokou škálu zárubní za přijatelné ceny. Při nákupu stavebního materiálu vyzkoušejte také naše izolace. V naší nabídce naleznete sádrokarton pro různé využití. Pokud sháníte spolehlivé nářadí, se kterým bude radost pracovat, u nás si zajisté vyberete. Přijďte si k nám vybrat z velké nabídky tmelů. Okna vysoké kvality jsou součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stavebniny-levne.cz

Naším oborem je prodej stavebnin. Svým zákazníkům nabízíme služeb poradenství. Na naší prodejně se setkáte se seriozností a ochotou obsluhujícího personálu. V péči o zákazníky klademe důraz na ochotu pracovníků, jejich příjemné vystupování a znalost nabízeného sortimentu. Díky dobré znalosti oboru jsme Vám kdykoli nápomocni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Halík

Jsme seriózním a žádaným prodejcem stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Kvalita je pro nás samozřejmostí. Naši specialisté se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Mimo jiné Vám nabízíme rychlou dodávku zakoupeného zboží. Naše dlažby udělají maximum pro vaši spokojenost. Prodáváme různé druhy cihel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku