Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení FiliaBrno

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Kontaktní údaje:

Kamenná čtvrť 696/111
63900 Brno

 
Telefon: +420543233459
E-mail: sdruzenifilia@ok.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dianetické centrum Brno, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chí-Rhó

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku