Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Golf****Praha, Motol

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Plzeňská 103/215c
15000 Praha, Motol

 
Telefon: +420222993100, +420222993101
E-mail: reservation@hotel-golf.cz, reception@hotel-golf.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Elysee

Využijte naší možnosti ubytování. Zajišťujeme ubytování v apartmánech. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Residence Řetězová - MIRTO s.r.o.

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Interhotel Olympik, a.s.

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. S našimi službami budete zajisté spokojeni. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Clarion Hotel Prague Old Town

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku