Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslav Hostinský - prodej pokladních systémůRychnov nad Kněžnou

Nabízíme prodej zboží pro kancelář a obchod za přijatelné ceny. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ohledně kancelářské a obchodní techniky. V našem oddělení najdete širokou nabídku kvalitních mobilů, počítačů a elektra. S našimi zaměstnanci jsme pro vás připravili zajímavou nabídku fotoaparátů za výhodné ceny. V naší nabídce najdete i sortiment zaměřující se na kontrolu docházky. V rámci prodeje nabízíme i počítačové komponenty. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky barvicích pásek. Nabízíme také kvalitní etikety mnoha typů. Nabízíme široký výběr různých typů docházkových karet. Prodáváme kopírky do kanceláří. Prodáváme ty nejlepší kancelářské notebooky na trhu. Prodáváme kvalitní kancelářskou a obchodní techniku, kterou jistě oceníte. Zabýváme se prodejem skartovací techniky pro velké i malé podniky. Projekční technika je hlavním cílem naší nabídky. Náš tým profesionálů Vám vždy poradí s výběrem kopírovací techniky a faxů. V naší nabídce prodeje jsou praktické a moderní produkty bankovní techniky.

Kontaktní údaje:

Dlouhá Ves 15
51601 Rychnov nad Kněžnou

 
E-mail: brilant@brilant.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaromír Flídr-software pro počítačové pokladny

Široká nabídka sortimentu prodejny naší společnosti, zaměřená na výbavu pro kancelář i obchod je mezi zákazníky velmi oblíbena. S nákupem fotoaparátu odpovídajícího vašim představám a požadavkům vám pomůže kvalifikovaný personál naší prodejny. Sortiment kontroly docházky nabízíme na naší prodejně. Počítačové komponenty u nás koupíte za velmi výhodné ceny. Poskytujeme celou škálu různých typů barvicích pásek. Z naší pestré nabídky etiket vám rádi pomůžeme vybrat ty pravé. Využijte možnosti vybrat si u nás docházkové karty dle svých představ. V našem oddělení kancelářské a obchodní techniky nabízíme i kopírky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Antonín Brabec

V našem ráji techniky pro kancelář a obchod si vybere každý. Zabýváme se prodejem kvalitní kancelářské a obchodní techniky. Kvalitní fotoaparáty různých značek najdete na naší prodejně. Sortiment kontroly docházky nabízíme na naší prodejně. Podívejte se na naši bohatou nabídku počítačových komponentů. Nabídneme vám ty nejvhodnější barvicí pásky podle vašich představ. Nabízíme také kvalitní etikety mnoha typů. Pořiďte si u nás kvalitní docházkové karty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Václavek-pokladny

Na našich prodejnách naleznete široky výběr techniky pro kancelář a obchod. Poskytujeme poradenství zaměřené na prodej kancelářské a obchodní techniky. Díky našim znalostem kancelářské a obchodní techniky se považujeme za odborníky ve svém oboru. Pokud dané zboží nemáme skladem, rychle ho pro Vás objednáme. Jsme seriózní při prodeji elektra, mobilů a počítačů. Naše elektro vybavení splňuje ekologické normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Smart Card Systems, a.s.

Nabízíme prodej a servis elektra, mobilů a počítačů pro kancelář a obchod. Nabízíme vám naše znalosti v oblasti kancelářské a obchodní techniky. S našimi zaměstnanci jsme pro vás připravili zajímavou nabídku fotoaparátů za výhodné ceny. V naší nabídce najdete i sortiment zaměřující se na kontrolu docházky. U nás si vyberete ty správné počítačové komponenty. Z naší široké nabídky barvicích pásek si vybere každý. V naší nabídce jsou etikety za dostupné ceny. Kvalitní docházkové karty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku