Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DATA SOFTWARE BRNO, s.r.o.Modřice

V našem prodeji nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost nabízí notebooky pro každého. V naší firmě vám nabídneme také software. Nabízíme tablety všech barev, tvarů a velikostí. Přijďte si k nám pro nové kvalitní informační systémy. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Rádi bychom vás potěšili prodejem na splátky. Atraktivní ceny, pestrý sortiment síťových prvků.

Kontaktní údaje:

Masarykova 118
66442 Modřice

 
Telefon: +420547243801
E-mail: info@dsb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdeněk Křižan, linuxové systémy

Pro naše zákazníky zajišťujeme i služby v oblasti výpočetní techniky. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Nabízíme kopírky odpovídající požadavkům našich zákazníků. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. Se síťovými prvky od nás budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Štefl

Odborní pracovníci v naší společnosti pro naše zákazníky zajišťují služby vysoké kvality v oblasti výpočetní techniky. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Naše firma nabízí svým zákazníkům také poradenství. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. Známe potřeby svých zákazníků, kupující výpočetní techniku. Přesvědčte se, že nabízíme pouze kvalitní software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Radomír Kadlec - Edu Software

Zajistíme vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme kvalitní notebooky. Výpočetní techniku včetně softwaru můžete zakoupit na naší prodejně. Koupí našeho tabletu získáte do vaší domácnosti chytrého pomocníka a rádce. Dokážeme pro Vás vybrat kopírku, která splňuje všechny Vaše požadavky. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. U nás naleznete ty nejlepší síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ODEC TRANS, s.r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Nakupte u nás kvalitní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku