Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Demon Computer Association, spol. s r.o.Kuřim

V nabídce naší firmy najdete komplexní služby oblasti výpočetní techniky. Při každé objednávce dbáme na rychlost. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností poskytovaných služeb. Pokud právě hledáte kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje výpočetní techniky, pak jste tu správně.

Kontaktní údaje:

Legionářská 194
66434 Kuřim

 
Telefon: +420541230010

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EIO, spol. s r.o.

Kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky pro zákazníky zajistí naše společnost. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Garantujeme Vám serióznost jednání. Náš personál je ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům maximálně ochotný. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Radomír Kadlec - Edu Software

Zajistíme vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme kvalitní notebooky. Výpočetní techniku včetně softwaru můžete zakoupit na naší prodejně. Koupí našeho tabletu získáte do vaší domácnosti chytrého pomocníka a rádce. Dokážeme pro Vás vybrat kopírku, která splňuje všechny Vaše požadavky. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. U nás naleznete ty nejlepší síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AG Systems, s.r.o.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete služby v oblasti výpočetní techniky. U nás vždy natrefíte na porozumění a ochotu. Naší serióznosti neváhejte kdykoli využít. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Přijďte k nám využít služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lingea, s.r.o.

Naše firma nabízí odbornou pomoc a služby v oblasti výpočetní techniky. U nás vám při prodeji výpočetní techniky rádi poradíme. Prodáváme kvalitní cenově dostupné notebooky. Naše tablety jsou zárukou kvality. Pomůžeme Vám naplnit Vaše očekávání při výběru nové kopírky. Nakupujte u nás výhodně a na splátky. V oblasti síťových prvků vám důkladně poradíme to nejlepší řešení pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku