Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ais, spol. s r.o.Brno

Zajišťujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme servisem výpočetní techniky. Prodáváme pouze kvalitní notebooky. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Sháníte-li kvalitní kopírky, nakupte u nás. Mobil na splátky si můžete dovolit i vy. Síťové prvky jsou součástí našeho sortimentu.

Kontaktní údaje:

Palackého třída 258/73
61200 Brno

 
Telefon: +420541248813
E-mail: ais@ais-brno.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ODEC TRANS, s.r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Nakupte u nás kvalitní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Křižan, linuxové systémy

Pro naše zákazníky zajišťujeme i služby v oblasti výpočetní techniky. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Nabízíme kopírky odpovídající požadavkům našich zákazníků. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. Se síťovými prvky od nás budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Roman Kysel, antivirový software

V rámci svého portfolia poskytuje naše společnost i služby v oblasti výpočetní techniky. Hledáte-li kvalitu výpočetní techniky, zakupte ji u nás. Ochota vůči zákazníkům se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Na první místo klademe maximální znalost ve výpočetní technice. Mezi naše služby patří i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme široký prodej kvalitní výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Polesný, překladové slovníky

Jsme známou firmou nabízející služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme Vám prodej výpočetní techniky za bezkonkurenční ceny. Nabízíme kvalitní notebooky. Prodáváme kvalitní a moderní tablety. U nás k dostání nejširší výběr kopírek. Nabízíme i prodej na splátky. Síťové prvky v naší nabídce vás ohromí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku