Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Tomáš Orel, prodej softwaruBrno

Jsme spolehlivými prodejci a poskytovateli služeb v oblasti výpočetní techniky. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vaší výpočetní techniky. Poskytneme vám opravdu kvalitní poradenství v oblasti výpočetní techniky, které zaručeně oceníte. Kvalita naší výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. U nás najdete širokou nabídku softwaru pro domácnost i do kanceláře za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Novotného 1145/11
61300 Brno

 
E-mail: lsd2000@lsd2000.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

AG Systems, s.r.o.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete služby v oblasti výpočetní techniky. U nás vždy natrefíte na porozumění a ochotu. Naší serióznosti neváhejte kdykoli využít. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Přijďte k nám využít služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Křižan, linuxové systémy

Pro naše zákazníky zajišťujeme i služby v oblasti výpočetní techniky. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Nabízíme kopírky odpovídající požadavkům našich zákazníků. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. Se síťovými prvky od nás budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lingea, s.r.o.

Naše firma nabízí odbornou pomoc a služby v oblasti výpočetní techniky. U nás vám při prodeji výpočetní techniky rádi poradíme. Prodáváme kvalitní cenově dostupné notebooky. Naše tablety jsou zárukou kvality. Pomůžeme Vám naplnit Vaše očekávání při výběru nové kopírky. Nakupujte u nás výhodně a na splátky. V oblasti síťových prvků vám důkladně poradíme to nejlepší řešení pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EIO, spol. s r.o.

Kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky pro zákazníky zajistí naše společnost. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Garantujeme Vám serióznost jednání. Náš personál je ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům maximálně ochotný. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku