Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ladislav Zmeškal, šicí strojeSehradice

V příjemném prostředí prodejny naší společnosti si mohou zákazníci zakoupit kvalitní elektrospotřebiče a jiný sortiment. Jsme specialisté na rychlost dodání spotřební elektroniky. Ochotný přístup je u nás vždy na prvním místě. S kvalitou našich spotřebičů můžete počítat. S naší elektronikou nebudou žádné problémy, splňuje všechny normy. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše k vaší spokojenosti. Díky svým znalostem vám můžeme poradit ohledně elektroniky.

Kontaktní údaje:


76323 Sehradice

 
E-mail: zmeskalladislav@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miroslav Kováč, šicí stroje

Naše společnost, která se zabývá prodejem elektrospotřebičů, důsledně dbá na kvalitu sortimentu na prodejně. S kvalitou našich spotřebičů můžete počítat. Neprodáváme nic, co nesplňuje normy. Prodáváme spotřební elektroniku od značkových výrobců. Při prodeji vám rádi pomůžeme. V našem servisu vám zaručeně pomůžeme s vaším problémem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aleš Krajíček - Alka

Naše firma nabízí různé elektrospotřebiče. Specializujeme se na prodej elektrických hraček. Naše satelity vám umožní nerušené sledování vašich oblíbených pořadů. Zabýváme se prodejem chladniček. V našich mrazničkách vydrží Vaše jídlo déle. Nabízíme sušičky různých značek. Prodáváme sporáky do Vašich domácností. Prodáváme spolehlivé šicí stroje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku