Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MIVA Bílovec, s.r.o.Bílovec

U nás prodáváme automobily za ty nejvýhodnější ceny. Naši prodejci pokládají serióznost za automatickou vlastnost každého jednání. Pyšníme se prodejem pouze kvalitních auto-moto potřeb. Na naši ochotu se při nákupu auto-moto potřeb můžete vždy spolehnout. Naše společnost spolupracuje s prodejci, kteří umí vyřešit vše rychle ke spokojenosti všech.

Kontaktní údaje:

Tkalcovská 94/21
74301 Bílovec

 
Telefon: +420604205565, +420734836971, +420732345935, +420556412232
E-mail: obchod@miva-bilovec.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KAPOservis

Zahájili jsme výhodný prodej nových aut. Kvalitu považujeme za velmi důležitou. Náš obchod se vyznačuje seriózním přístupem k zákazníkům. Zaručujeme vám ochotu našich odborníků v oblasti auto-moto potřeb. Vaše objednávky na nákup auto-moto potřeb vyřídíme co nejrychleji. I ostatním značkám automobilů poskytujeme kompletní služby. Nabízíme vám servis za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Petr Richtar

V našem prodeji nabízíme velký výběr aut. Automobily od nás jsou za dobré ceny pro všechny. Mezi naše priority patří také perfektní znalost veškerého našeho sortimentu. Nabízíme pouze seriózní služby. Naším mottem je rychlost a pečlivost. Pomůžeme vám rádi a ochotně s každým problémem. Naši zaměstnanci vám kvalitně poradí s výběrem automobilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Motoshop - AMTRADE

Svým klientům nabízíme výhodný prodej aut. Na tuzemském trhu excelujeme díky kvalitě nabízených služeb a vozů. Rychlost je naší doménou. Zaručujeme dlouholetou znalost a profesionalitu našich prodejců. Ochotně vyhovíme každému zákazníkovi. Seriózní jednání při prodeji auto-moto výrobků je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Večerek

Nabízíme spousty skvělých aut na prodej. Garantujeme vám nejvyšší kvalitu veškerých nabízených auto-moto potřeb. Bez absolutní serióznosti se naši prodejci neobejdou. Navštivte naše ochotné prodejce. Našim prodejcům dobrou cenu nemusíte připomínat. Nabízíme kvalitní automobily domácích i ostatních značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku