Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milan MichálekKřenice

Při prodeji aut počítáme s tím, že využijete odborných znalostí našich prodejců. S kvalitou našich auto-moto potřeb můžete počítat. Ochota je u nás na první místě. Při prodeji klademe vždy důraz na serioznost. Rychlost našich auto-moto prodejců je to, na co se můžete spolehnout. Znalosti auto-moto produktů z nás činí opravdové odborníky. Servis vozidel vám nyní nabízíme ještě výhodněji.

Kontaktní údaje:

Nad Vápenkou 371
25084 Křenice

 
Telefon: +420724326377
E-mail: michalek_m@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Moto Classic, s.r.o.

Vaše spokojenost nás motivuje k nejvýhodnějšímu prodeji aut na trhu. Máme široké znalosti v oblasti auto-moto produktů. Při prodejích od nás očekávejte od nás jen to nejserióznější jednání. Při nákupu auto-moto potřeb se spolehněte na ochotu našich zkušených pracovníků. Dobrá cena při prodeji auto-moto zboží je pro nás zásadní. Dodáváme vždy jen kvalitní vozy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Epsys, s.r.o.

Poskytujeme servis a prodej aut. Rychlost dodání zboží je pro nás jednou z priorit. V naší prodejně máme jen ochotné zaměstnance, kteří vám s výběrem automobilu kvalifikovaně poradí. Můžete se spolehnout, že vám nabídneme vždy dobrou cenu. V našem obchodě vám vždy pomůže personál vybavený znalostmi nabízeného zboží v oblasti auto-moto. Zaručujeme výhodný prodej náhradních dílů a příslušenství. Rádi pro vás zařídíme i servis veškerého auto-moto zboží z naší prodejny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Fesl

Jsme připraveni poskytnout zákazníkům veškerý servis v oblasti prodeje aut. Rychlé jednání je u nás samozřejmostí. Své místo na trhu jsme získali díky kvalitě našich vozů i služeb. Naši prodejci se vyznačují perfektní znalostí svého oboru. Nebojte se svěřit nám své vozidlo a využijte našeho servisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DK auto-moto, s.r.o.

Naše firma, zajišťující prodej aut, vás jistě osloví svým profesionálním přístupem. Nebojte se kdykoli využít i skvělých cen našich auto-moto produktů. V silné konkurenci vynikají naše znalosti a kvalita služeb. Nabízíme velký výběr mezi ostatními značkami automobilů. Zajišťujeme také pečlivý servis veškerého nabízeného auto-moto zboží. Naše firma nabízí dovoz automobilů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku