Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motoshop - AMTRADEOstrava, Mariánské Hory

Svým klientům nabízíme výhodný prodej aut. Na tuzemském trhu excelujeme díky kvalitě nabízených služeb a vozů. Rychlost je naší doménou. Zaručujeme dlouholetou znalost a profesionalitu našich prodejců. Ochotně vyhovíme každému zákazníkovi. Seriózní jednání při prodeji auto-moto výrobků je pro nás samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Švermova 2044/76
70900 Ostrava, Mariánské Hory

 
Telefon: +420774445464, +420596633482
E-mail: amtrade@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Moto Shop Hanáček

V prodeji aut naše firma neslibuje, ale koná, proto patříme mezi nejdůvěryhodnější auto-moto prodejce. Od ostatních prodejců vozidel se snažíme lišit hlavně seriózností. Navštivte naše ochotné prodejce. Naši prodejci jsou školeni a tak přímo překypují znalostmi. Prodáváme pouze osvědčené kvalitní auto-moto zboží. Ten nejlepší servis naleznete jen u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Petr Richtar

V našem prodeji nabízíme velký výběr aut. Automobily od nás jsou za dobré ceny pro všechny. Mezi naše priority patří také perfektní znalost veškerého našeho sortimentu. Nabízíme pouze seriózní služby. Naším mottem je rychlost a pečlivost. Pomůžeme vám rádi a ochotně s každým problémem. Naši zaměstnanci vám kvalitně poradí s výběrem automobilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Večerek

Nabízíme spousty skvělých aut na prodej. Garantujeme vám nejvyšší kvalitu veškerých nabízených auto-moto potřeb. Bez absolutní serióznosti se naši prodejci neobejdou. Navštivte naše ochotné prodejce. Našim prodejcům dobrou cenu nemusíte připomínat. Nabízíme kvalitní automobily domácích i ostatních značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mototreutler - Vojtěch Treutler

Prodejem aut se naše firma zaobírá řadu let. Na rychlost dodání vašeho zboží si u nás můžete vsadit. U nás vám ručíme za spolehlivost, vstřícnost a seriozní přístup. Prodáváme kvalitní potřeby pro motoristické sporty na nejvyšší úrovni. V portfoliu našich služeb je také prodej automobilů ostatních značek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku