Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AbecedaPCPraha, Karlín

Poskytneme vám kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Dbáme na to, aby byly objednávky vyřízeny rychle. Kvalitní zboží je konečně dostupné pro každého. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Prodej je jedním z našich odvětví. U nás se dočkáte výborného školení.

Kontaktní údaje:

Pobřežní 224/20
18600 Praha, Karlín

 
Telefon: +420800118118, +420317070535, +420777694359, +420773694370
E-mail: info@abecedapc.cz, iva.horova@abecedapc.cz, zbynek.hora@abecedapc.cz, simona.polakova@abecedapc.cz, magda.horova@abecedapc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

BEKO Engineering, spol. s r.o.

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou pro nás prioritou. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Zajistíme vám kvalitní školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SolidVision, s.r.o.

Naše společnost je odborník na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. U nás se můžete spolehnout na opravdovou rychlost při vyřizování objednávky. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Zabýváme se prodejem kvalitního zboží, které potřebujete. Naše školení vás skutečně obohatí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Siemens Industry Software

Kvalita našich služeb v oblasti výpočetní techniky je pro nás důležitá. Poskytujeme také služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Všechny objednávky vyřizujeme maximálně seriózně. Slibujeme Vám rychlé dodání Vaší zakoupené výpočetní techniky. U nás se dočkáte maximálně profesionálního přístupu znalců svého oboru. Nakupte si u nás k vaší výpočetní technice také software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Miroslav RUSIŇÁK, s.r.o.

Naše společnost nabízí ucelenou řadu služeb v oblasti výpočetní techniky. Na rychlost v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenství. Naše společnost je ke svým zákazníkům vždy vstřícná a maximálně ochotná. Jsme prodejcem s bohatými znalostmi výpočetní techniky, a to na nás naši zákazníci oceňují. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. V naší firmě se zaměřujeme na prodej výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku