Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LANETE, spol. s r.o.Golčův Jeníkov

Pro naše klienty zajišťujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. Ke každé objednávce a přání zákazníka přistupujeme seriózně. Nabízíme výpočetní techniku a ochotu při pomoci s výběrem. Počítejte u nás s rychlým dodáním. Nabízíme Vám široký sortiment kancelářské a obchodní techniky a poradenské služby.

Kontaktní údaje:

Nám. T. G. Masaryka 114
58282 Golčův Jeníkov

 
Telefon: +420569442577, +420569442578
E-mail: lanete@lanete.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

AbecedaPC

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme možnost poskytování poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci na nás oceňují rychlost odbavení na prodejně výpočetní techniky. Seriózní jednání je pro nás zásadní. Nabízíme maloobchodní prodej IT techniky. Ke každému zakoupenému výrobku, Vám poskytneme školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CAD Studio

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít k úspěšnému nákupu. Očekávejte od nás seriózní jednání. Kvalita práce a spokojenost zákazníka je naší prioritou. Pro zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku sortimentu výpočetní techniky včetně softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AbecedaPC

Specializujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Našim zákazníkům prodáváme jen tu nejlepší výpočetní techniku. Nabízíme individuální školení výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku