Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DIMENSIO s.r.o.Brno, Židenice

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. Naše firma na výpočetní techniku je pověstná pro svou rychlost dodání zboží. Naši klienti se můžou spolehnout na serióznost našich prodejců výpočetní techniky Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. Seznamte se s naší nabídkou software. Hardware je také součástí naší nabídky. V případě potřeby Vás proškolíme v používání výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

Viniční 3067/240
61500 Brno, Židenice

 
Telefon: +420777188457
E-mail: info@dimensio.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dassault Systèmes SolidWorks Corp.

Naše firma vám garantuje spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. V popředí naší nabídky najdete vždy rychlost dodání. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Serióznost je naší hlavní prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SolidVision, s.r.o.

Naše firma se specializuje na poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Ke každé objednávce a přání zákazníka přistupujeme seriózně. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Prodáváme výpočetní techniku do Vašich firem. Nechejte se vzdělávat díky našemu školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OPTIMAL TECHNOLOGY, spol. s r.o.

Poskytujeme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Zaručujeme Vám rychlé dodání. Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti výpočetní techniky. Jsme kvalitním prodejcem kancelářské a obchodní techniky ve vašem regionu. Kvalitní výpočetní techniku a software si můžete pořídit za atraktivní ceny na naší prodejně. Obraťte se na nás, pokud potřebujete školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PRO100

Pro naše zákazníky zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Přijďte k nám využít služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte kvalitní výpočetní techniku. Ochota je jednou z mnoha předností, kterou svým zákazníkům nabízíme. Pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího softwaru pro Váš počítač..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku