Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

OLCOMPUTERSUherský Brod

Pro zákazníky naší společnosti nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitě našich produktů si dáváme záležet. Pořiďte si u nás spolehlivé tiskárny do práce i domů. Jsme profesionálním prodejcem notebooků. Přijďte si k nám vybrat kvalitní monitor. Pořiďte si záložní zdroje od naší společnosti. U kopírek z naší nabídky oceníte její jednoduchou obsluhu.

Kontaktní údaje:

Masarykovo nám. 102
68801 Uherský Brod

 
Telefon: +420572630887, +420777618252
E-mail: prodejna@olcomputers.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Nejlevnejsivideohry.cz

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou další z našich činností. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky. Na nás se můžete spolehnout, jsme znalci ve svém oboru. Výpočetní technika od nás, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Při prodeji výpočetní techniky se vám snažíme nabídnout ty nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JRC Czech, a.s.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Rychlé dodání je nám vlastní. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Při prodeji výpočetní techniky se vám snažíme nabídnout ty nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku