Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Karel Pakandl - KPBBrandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prodáváme auta jakýchkoliv značek, typů a využití. Je samozřejmé, že s klienti jednáme seriózně. Ochotné vyhovění vaším požadavkům je samozřejmostí. U nás si můžete být jistí naší rychlostí při vyřízení vaší zakázky. Servis zakoupeného auto-moto zboží je u nás samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Na skalkách 1558
25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

 
Telefon: +420603476638
E-mail: ka-pa@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vratislav Hasal, motocykly a skútry

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně prodeje aut nás neváhejte kontaktovat. Na ochotu se u nás můžete vždy spolehnout. Jsme seriozní a jsme na to hrdí. Známe naše zákazníky a víme co chtějí. Vámi zaslané objednávky vyřídíme vždy velmi rychle. Našim prodejcům dobrou cenu nemusíte připomínat. U nás si můžete zakoupit auto-moto potřeby vysoké kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mot Art, s.r.o.

Ve sféře prodeje automobilových vozidel patříme k těm nejlepším. Prodejem autoelektriky se zabýváme řadu let. Jsme specialisté na prodej kvalitní autoelektroniky. Nabízíme i prodej širokého sortimentu potřeb pro motoristické sporty. Přijďte si zakoupit také automobily ostatních značek do naší prodejny. Potěšíme vás rádi dokonalým servisem. Poskytneme vám také prodej užitečných auto-moto produktů na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

H & M Moto, s.r.o.

Prodej automobilů s možností úvěru, takovou nabídku naleznete u nás. Zajistíme vám rychlý nákup vašeho nového vozu. V naší nabídce naleznete i prodej autoelektriky. Náš obchod nabízí prodej autoelektroniky. Příznivci motoristických sportů si u nás užívají velký výběr vhodných produktů. Jednou z našich činností je i prodej ostatních značek automobilů. Poskytujeme výhodné financování aut na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klasik Moto, a.s.

Prodej aut je tím, co vám naše firma může nabídnout. Oceníme ojeté vozy a vykoupíme je na protiúčet. Svým klientům pomůžeme vybrat vhodnou autoelektriku. Výběr autoelektroniky bude u nás hračkou. Jste-li příznivcem motoristických sportů, u nás najdete vše potřebné. I ostatním značkám automobilů poskytujeme kompletní služby. Nabízíme vám možnost nakoupit si nový automobil v našem eshopu. Na zakoupené zboží poskytujeme i servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku