Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KTC INTERNATIONAL, a.s.Praha, Dejvice

Naši prodejci nabízí pro všechny zájemce prodej aut. V oblasti prodeje vozidel nabízíme rychlost našich služeb. Specializujeme se výhradně na prodej kvalitních automobilů. Naše společnost zaměstnává pouze velmi ochotné osoby. Bez perfektní znalosti svého oboru bychom naše současné prodejce nikdy nepřijali. Dovoz aut od nás využívejte nyní za ještě výhodnějších podmínek.

Kontaktní údaje:

Wuchterlova 1607/12
16000 Praha, Dejvice

 
Telefon: +420773136136
E-mail: stibr@ktcluxurycars.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DREAM - CARS

V prodeji aut patříme ke stávající špičce na našem území. Dobrou cenu našich auto-moto produktů jistě oceníte. S našimi znalostmi vám pomůžeme při výběru z našeho sortimentu. Milovníci motoristických sportů u nás najdou veškeré potřebné produkty. Vyberte si svůj vůz mezi ostatními značkami automobilů z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wedding Cars Jaguar

Chcete-li poradit s prodejem auta, navštivte nás. Kvalitní auto-moto zboží z naší nabídky jistě oceníte. Při nákupu jistě oceníte naše odborné znalosti produktů auto-moto. Naši prodejci myslí stejně na rychlost jak na kvalitu. Rádi prodáváme za dobré ceny. V naší prodejně se vám budou věnovat ochotní a milý zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AIRPORT CARS, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej aut. Nabízíme dobrou kvalitu a skvělé ceny. Nepotřebujete jen kvalitu, ale také rychlost. Naši prodejci vám ji nabídnou. Pro své klienty jsme ochotni řešit jakýkoli problém. Specializujeme se na prodej potřeb pro motoristické sporty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VIP Transport, s.r.o.

Přijďte se podívat do naší prodejny rychlých aut. U našich prodejců naleznete pouze kvalitu. Naši prodejci jsou opravdu znalí svého řemesla. Můžeme vám nabídnout dobré ceny u všech našich vozů. Naše nabídka se týká také servisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku