Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vlastimil Egert, letecká dopravaHavířov

Nabízíme vám své kompletní služby v oboru autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy u nás můžete počítat s opravdovou kvalitou. Vyřídíme vše za vás s velkou ochotou. Silniční služby jsou naší specializací. Zajistěte si u nás služby letecké dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Dlouhá třída 461/3
73601 Havířov

 
Telefon: +420596810384
E-mail: v.egert@aca.czcom.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Paraklub Lysá Hora - občanské sdružení Letecké amatérské asociace ČR a Aeroklubu České republiky, Frýdlant nad Ostravicí

Služby v oblasti autodopravy jsou naší hlavní činností. Setkáte se u nás se seriozním přístupem. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Ochota je základem našich služeb. Zakládáme si na vysoké kvalitě nabízených služeb. Poskytujeme také služby spojené se silniční dopravou a přepravou. Naše znalosti v oblasti autodopravy jsme rozšiřovali mnoho let a nyní máme bohaté zkušenosti, které můžeme využívat při práci s klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Letiště Zábřeh

Naše služby v oblasti autodopravy se přizpůsobí vašim potřebám. Obraťte se na nás s vašimi požadavky na silniční přepravu. Z naší společnosti získáte profesionalitu a serioznost. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Při přepravě zásilek klademe důraz na rychlost a spolehlivost. Naší snahou je poskytnout vám kvalitní servis v podobě bezproblémové a rychlé přepravy za nízké náklady. Věnujeme se také službám letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Monika Bumbová - B.A.F.

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. Poskytujeme služby zaměřené na silniční přepravu a dopravu v nadstandardní kvalitě. Zajistíme Vám dopravu v té nejvyšší kvalitě. Zakládáme si na ochotě všech našich zaměstnanců. Rychlost je v naší dopravě důležitá. Využijte služeb letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NH - TRANS Travel Agency, s.r.o.

Naše autodoprava vám pomůže s převozem zboží. Nabízíme spolehlivost, rychlost a kvalitu prováděných přeprav. Silniční přeprava je jedním ze základních pilířů obchodní činnosti naší společnosti. Poskytneme Vám služby letecké dopravy a přepravy. Specializujeme se na železniční dopravu. Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavé ceny mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme firma, která dbá na spolehlivost při vnitrostátní přepravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku